zegar Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Qwsi"

Preview by Thumbshots.com
Ocena redakcyjna:


Ocena użytkowników:

Średnia: 2.3/6 (127 głosów)

Adres WWW:


Opis:


Strona zawiera użyteczne informacje o stowarzyszeniu, aktualności, bieżącej działalności, dokumenty do pobrania, galerie zdjęc, linki, opisuje lokalne produkty Ziemi Ząbkowickiej.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Qwsi" posiada status stowarzyszenia i została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 19.02.2009 roku.

Swoim zasięgiem LGD obejmuje obszar 691 km2, zamieszkiwany przez 63 808 osób (dane GUS na dzień 31.12.2006 r.). Jest to sześć gmin powiatu ząbkowickiego: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok.

Misją Stowarzyszenia jest szeroko pojęta poprawa jakości życia mieszkańców terenów  wiejskich, poprzez odnowę i rozwój wsi oraz zwiększenie jej atrakcyjności turystycznej. Działalność Stowarzyszenia jest nastawiona przede wszystkim na animowanie i wspieranie aktywności społeczności wiejskiej w oparciu o lokalny potencjał, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, realizowany w partnerstwie sektorów: społecznego, publicznego i gospodarczego, prowadzący do wzmocnienia atrakcyjności obszaru, podwyższania standardu życia na wsi i integracji społeczności lokalnych.

Głównym celem działalności Stowarzyszenia LGD "Qwsi" jest rozwój turystyki w oparciu o własne zasoby obszaru oraz poprawa jakości życia na obszarach wiejskichTagi: Stowarzyszenie, lokalna grupa działania,

Kategoria: Stowarzyszenia