zegar Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2024 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Jak dodać stronę do katalogu stron WWW?

Aby dodać stronę do katalogu należy zarejestrować konto. Po wypełnieniu pola "e-mail" na podany adres zostanie przesłany e-mail z hasłem do konta.

Po otrzymaniu maila z hasłem dostępowym i zalogowaniu się w katalogu możemy dodać stronę

Dodaj stronę do katalogu

Dodająć strony do katalogu pamiętaj iż zgadzasz się z regulaminem katalogu oraz potwierdzasz iż dodawane treści nie są ciągiem słów kluczowych, a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, wulgranych, rasistowskich, pornograficznych, które mogą łamać międzynarodowe jaki i polskie prawo oraz wszelkich innych uważanych za nieodpowiednie.

Katalog Katalog stron sektora RolnoSpożywczego katalog.gospodarz.pl jak i administratorzy, moderatorzy, webmasterzy, własciciele nie ponoszą odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu.

Nie zastosowanie sie do regulaminu skutkuje natychmiastowym zablokowanie wyświetlania strony w katalogu. W przypadku dodania strony za opłatą, koszty dodania strony do katalogu nie będą zwracane. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom. Administratorzy, moderatorzy i webmasterzy mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.