zegar Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2024 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Regulamin

  1. Dodająć treśći, opinie, komentarze zgadzasz się z regulaminem katalogu oraz potwierdzasz iż dodawane treści nie są ciągiem słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, wulgranych, rasistowskich, pornograficznych, które mogą łamać międzynarodowe jaki i polskii prawo oraz wszelkich innych uważanych za nieodpowiednie.
  2. Katalog katalog.Gospodarz.pl jak i administratorzy, moderatorzy, webmasterzy, własciciele nie ponoszą odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu.
  3. Do katalogu dodajemy strony stowarzyszeń, instytucji, hobbistyczne, pasjonackie, prywatne oraz wszelkie inne nie wiążące się z komercyjnym działaniem, wyjątek stanowią strony firmowe. Wszystkie firmy zapraszamy do dodania oferty i rejestracji profilu firmy na naszym portalu kliknij. Po dodaniu profilu firmy i opłaceniu abonamentu na portalu strona firmy zostanie aktywowana w naszym systemie.
  4. Nie zastosowanie sie do regulaminu skutkuje natychmiastowym zablokowanie wyświetlania strony w katalogu. W przypadku dodania strony za opłatą, koszty dodania strony do katalogu nie będą zwracane. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom. Administratorzy, moderatorzy i webmasterzy mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.
  5. Dodając stronę do katalogu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie Twoich danych osobowych przez Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o. z siedzibą w Kargowej, Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych spółki AMWizerunek.pl a także innych podmiotów, a także na udostępnianie tych danych spółkom powiązanym z nią kapitałowo. Oświadczasz, że zostałeś poinformowany o prawie dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępnienia. Ochrona danych osobowych: AMWizerunk.pl Sp. z o.o. Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy. Udostępnianie danych jest dobrowolne.
  6. Redakcja zastrzega, iż niniejszy regulamin może ulec zmianie, bez konieczności informowania użytkowników.
  7. Reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego Regulaminu będą rozpatrywane negatywnie.
  8. Ostateczna interpretacja regulaminu pozostaje po stronie redakcji.
  9. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
  10. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności cywilno prawnej.