zegar Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Katalog stron rolniczych

Witamy w katalogu stron rolniczych katalog.Gospodarz.pl, katalog stron rolniczych powstał z myślą o internautach poszukujących dobrych i wartościowych stron WWW. Nasz katalog promuje tylko wartościowe strony na których, znajdziesz wiele ciekawych informacji. Dzięki ciągłej i stojącej na wysokim poziomie moderacji stron WWW masz pewność iż dodane do naszego katalogu strony WWW będą wartościowe i umieszczone w odpowiednich kategoriach.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć jakość dodawanych stron nasi moderatorzy dołożą wszelkich starań aby dodawane treści były poprawne i zgodne z standardami. Przeszukując nasz katalog masz pewność iż nie natrafisz na strony niezgodne z regulaminem czy też naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.

Każda dodana i zaakceptowana przez moderatora strona otrzyma ocenę w postaci kłosa w skali od 1 do 6. Zostanie poddana ocenie wizualnej a także merytorycznej co miało będzie decydujący wpływ na końcową ocenę dodaje strony do katalogu stron.

Ze strony redakcji zostanie przyznana również nagroda promująca Twoją witrynę i oznaczona jako dobra strona WWW w postaci bannera, który możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Ilość kłosów uzależniona jest od oceny, która przyzna Ci redakcja.


Do dyspozycji naszych użytkowników wprowadziliśmy możliwość oceniania dla poszczególnych stron, tak aby każdy użytkownik mógł zagłosować i ocenić według swojej oceny każdą ze stron. Dodatkową opcją wprowadzoną z myślą o jeszcze wygodniejszym i dokładniejszemu wyszukiwaniu stron WWW są tagi, które pozwolą zawęzić pole wyszukiwań.

Każdy użytkownik po dodaniu strony do katalogu może umieścić link na swojej stronie co pomoże w promowaniu katalogu jak i strony dodawanej do naszego katalogu. Umieszczenie takie linku nie jest obowiązkowe.

Katalog stron rolniczych
Zaznacz wszystkoZaznacz wszystko

Inne banery znajdziesz na stronie bannery- kliknij

skopiuj kod i wklej go w dowolnym miejscu na swojej stronie WWW.