" />
zegar Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2024 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Centrum Doradztwa Rolniczego

Preview by Thumbshots.com
Ocena redakcyjna:


Ocena użytkowników:

Średnia: 2.0/6 (141 głosów)

Adres WWW:


Opis:

Serwis zawiera informacje na temat Instytucji Centrum Doradztwa Rolniczego oraz przedstawia struktury, ofertę, wydawcnictwa, informuje o organizowacych szkoleniach. Zawiera szereg użytecznych informacji. W tym aktualności, informacje o egzaminach na doradcę rolniczego, bazy informacyjne, pliki do pobrania, listy doradców,linki.

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie, wraz z Oddziałami w Krakowie, Poznaniu i Radomiu, rozpoczęło swoją działalność w dniu 1 stycznia 2005 r. w drodze przekształcenia Krajowego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich. /ustawa z dnia 22 października 2004 r. Dz. U. Nr 251, poz. 2507 o jednostkach doradztwa rolniczego/

Obejmuje zasięgiem swojego działania cały kraj i podlega bezpośrednio Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Określone Ustawą zadania Centrum uwzględniają przede wszystkim działania na rzecz poprawy poziomu dochodów rolniczych, podnoszenia konkurencyjności rynkowej gospodarstw rolnych, wspierania zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, a także podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich.

Centrum Doradztwa Rolniczego współpracuje ściśle z instytucjami administracji rządowej i samorządowej, organizacjami rolników, placówkami naukowo-badawczymi, ośrodkami doradztwa rolniczego oraz innymi organizacjami i instytucjami pracującymi na rzecz rozwoju wsi i rolnictwa.
 Tagi: cetrum doradztwa rolniczego, Krakowie, Poznaniu, Radomiu,

Kategoria: Doradztwa