zegar Dzisiaj jest wtorek, 25 stycznia 2022 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Opolagra

Preview by Thumbshots.com
Ocena redakcyjna:


Ocena użytkowników:

Średnia: 2.2/6 (107 głosów)

Adres WWW:


Opis:

Serwis zawiera szereg informacji o wystawie, prezentuje liste wystawców, program wystawy oraz szereg użytecznych informacji dla zwiedzających oraz wystawców.

Targi Opolagra tradycyjnie już stanowią platformę dla nowoczesnej techniki rolniczej oraz należą do najważniejszych wystaw w Polsce południowo-zachodniej. Organizatorzy targów modernizują i rozwijają coroczny program imprezy. Od roku 2008 oprócz pokazów maszyn oraz wysoko wyspecjalizowanego programu przygotowano kolejną atrakcję - wystawę bydła.

Opolagra odbywa się niedaleko Opola w interesującym i dobrze rozwiniętym pod względem rolniczym miejscu o wysokiej liczbie inwestorów, dobrej infrastrukturze oraz z optymalnym dojazdem (połączenie z autostradą). Opolagra znajduje się niedaleko granicy z Republiką Czeską oraz Niemcami, co gwarantuję międzynarodowy charakter imprezy. Aż 80 % zwiedzających wystawę dojeżdża z miejscowości oddalonych o ponad 50 km od Opolagry.

Powierzchnia wystawowa znajduje się na terenie lotniska o optymalnej nawierzchni co pozwala również w gorszych warunkach pogodowych na bezproblemowe poruszanie się po otwartym terenie wystawy.Tagi: wystawy, targi rolnicze,

Kategoria: Targi i wystawy